Karrier

Légy csapatunk tagja!

Értékesítési koordinátor

Feladatok:

Beérkező áru minőség ellenőrzése, raktárban lévő áru forgatása, meglévő áru minőség ellenőrzése, jelenlegi vevőkkel jó viszony kialakítása, régi vagy új vevők visszacsábítása, árpiac felmérése, árképzés, vevői igények felmérése (ez szükséges a beszerzési kalkulációhoz), folyamatos kapcsolattartás beszerzéssel, raktárvezetővel, másik értékesítő kollégával, árumozgás figyelése (kinek, mi, mennyi, mikor szállítandó ki), időjárás figyelése, Excel adminisztráció

Amit elvárunk:

Középfokú végzettség, kereskedelmi folyamatok ismerése, legalább 3-5 év releváns tapasztalat kereskedelemben, értékesítési ambíciók, társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret, MS Office programok középszintű ismerete, kedves, együttműködő és megbízható csapatjátékos, pontos, precíz munkavégzés, pro aktivitás, jó kommunikációs készség, esetenként hétvégi munkavállalás, B-s jogosítvány

Előny, de nem feltétel:

Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség, logisztikai vagy fuvarszervezés ismerete, gépkezelői ismeretek

Amit nyújtunk:

Családias légkör, jó hangulat, eseménydús munkanapok, kimagasló fizetés, havi fix juttatás, fix juttatáson felüli jutalék kifizetés, munkába járás támogatás (20 km-től), cégesautó, céges telefon, céges laptop, egyéb bónuszok

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levél küldésével lehetséges az office@thebigapple.hu email címre.

Sofőr

Tapasztalattal rendelkező sofőröket keresünk, C-s vagy D-s jogosítvánnyal és kártyával.

Feladatok:

Országon belüli rendelések kiszállítása, felrakodás segítése, tengelysúlyok figyelése, esetenként hétvégi kiszállítás, egyműszakos munkarend

Pontos munkavégzés, teherautóval kapcsolatos észrevételek jelentése (meghibásodás), teherautó időnkénti takarítása, karosszéria épségének megőrzése